Enter your keyword

Sosyal Etkinlikler

Sosyal Etkinlikler

Sosyal Etkinlikler, okul yönetimi ve velilerin işbirliği ile okul içi ve dışı imkanlardan yararlanılarak öğrenci kulüpleri kapsamında yürütülecektir.

>> Kulüp Çalışmaları

Planlanan kulüp çalışmaları kapsamında duvar gazetesi çalışmaları, şiir dinletileri, masa tenisi turnuvaları, satranç turnuvaları, tiyatro gösterileri, müzik etkinlikleri, resim tasarım

sergileri, robotik çalışamları, dans etkinlikleri, öğrencilere ve velilere yönelik bilgilendirme ve yönlendirme seminerleri, yıl sonu şenlikleri düzenlenmektedir.

FUTBOL

Futbol kulübünde öğrencilerin kendine güveni artar, duygularını kontrol edebilme becerisi gelişir.

VOLEYBOL

Voleybol kulübünün amacı; öncelikle voleybol sporunu tanıtmak ve öğrencilere sevdirmektir.

YÜZME

Yüzme kulübünde kapalı yüzme havuzunda eğitmenler tarafından verilen yüzme dersleriyle öğrencilerimizin yüzme alanında gelişmeleri hedeflenmektedir.

Sosyal Etkinlikler

>> Kulüp Çalışmaları Sportif Faaliyetler

TENİS

Tenis kulübü ile öğrencilerimizin  okul saatleri dışında uzman antrenörler eşliğinde tenis kortlarında yapılması planlanmaktadır.

JİMNASTİK

Bilge Eğitim Kurumlarında jimnastik kulübü öğrencilerimizin kuvvet, denge, dayanıklılık, esneklik ve estetik yeteneklerini geliştirmek için hizmet vermektedir.

 

KAYAK

Kış aylarında belirli periyotlarla kayak kampları düzenlenerek, kayak kulübü çalışmaları yapılacaktır.

BASKETBOL

Basketbol, başarının en yoğun şekilde yaşandığı sporlaran biridir. Basketbol kulübünde, öğrencilerin takım olmanın heyecanını, topa hakim olma duygusunu ve bunun yanında başarıyı, heyecanı yoğun bir şekilde yaşamaları amaçlanır. Basketbol kulübünde öğrencilerin kendine güveni artar, duygularını kontrol edebilme becerisi gelişir.