Enter your keyword

Eğitim Ortamımız

Eğitim Ortamımız

Altyapı

Tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde derslerin gerektirdiği, teknolojik altyapının kullanıldığı, modern laboratuvarları,

Branşların özelliğine göre modern araçlarla donatılmış derslikler,

Tek kişilik sıralardan oluşan derslikler

Bilgisayar derslikleri,

Modern yemekhane ve kantin

Okulumuz, öğrencilerin kalabalıklar ve devasa binalar içinde kaybolmadığı, her öğrencinin kendini değerli hissettiği butik konseptte eğitim vermektedir.

Güvenli okul

Çevre eğitimin bir parçasıdır. Özel Bilge Eğitim Kurumları’nın binası da her türlü riske karşı koyabilecek bir inşaat anlayışıyla yapılmıştır. Sadece okul binasının değil okulun bulunduğu çevrenin riskleri tespit edilir ve gerekli önlemler alınır.

Derslikler

Özenle hazırlanmış dersliklerimizde, öğrencilerimiz tekli sıralarda oturmaktadır. Öğrencilerimize ait özel dolap bulunmaktadır.

Ayrıca resim,müzik,tasarım gibi derslerin öğretim tekniklerine uygun araç gereçlerle donatılmış özel derslikler…

Eğitim Ortamımız
Eğitim Ortamımız
Eğitim Ortamımız
Eğitim Ortamımız
Eğitim Ortamımız
Eğitim Ortamımız

Bilgisayar Laboratuvarları

Çocuklarımızın çağın teknolojisi ile bilgilerini bütünleştirebilecekleri, teknolojiyi en verimli biçimde kullanabilecekleri bilgisayar destekli eğitim programları, uygulamalı olarak işlenmektedir.

Fen Laboratuvarları

Deneysel yöntemler kullanılarak eğitim öğretim yapılan okulumuzda, modern deney araçları ve modüler deney masalarıyla eksiksiz donatılmış laboratuvarımız öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Eğitim Ortamımız