Enter your keyword

Müdürün Mesajı

Sevgili Veliler,

En değerli varlıklarımız bizlerin ve geleceğimizin güvencesi yavrularımızın aile ocağından sonra ikinci yuvaları okullardır.

Mutlu bir aile ortamında yetişen çocuklarımız yaşamın merkezi olan okullarda kişiliklerini, kimliklerini ve geleceklerini inşa ederler.

Özel Yalova Bilge Okulları ailesi olarak önceliğimiz aile ortamı sıcaklığında bir okul ortamı oluşturmak ve çocukların mutlu olmalarını sağlamaktır.

Mutlu çocuklar, mutlu aileler, mutlu öğretmenler mutlu toplumu oluşturur.

Okulumuz Yalova’nın ilk ve tek butik okuludur.

Sınıf sayılarımızın azlığı en büyük avantajımızdır.

Kocaman binaların içinde kaybolan çocukların yerine aile sıcaklığı içerisinde çocukların ön planda olduğu bir eğitim kurumu olmak en büyük gücümüz ve özelliğimizdir.

Okulumuzda çocuklarımızın bireysel farklılıkları da göz önünde bulundurularak gerek eğitim öğretim alanında, gerekse sosyal, sportif ve kültürel alanlarda tüm çalışmalar uygulanmaktadır.

“ Sevginin Sıcaklığı, Bilginin Gücü” sloganı ve “Bilge Bir Nesil Yetişiyor” parolası ile eğitim öğretim hayatına devam eden okulumuzda, cennet çiçekleri yavrularımızı mutlu görmekten büyük onur ve gurur duymaktayız.

Amacımız çocuklarımıza en yeni öğrenme metot ve tekniklerini aktarırken onları tarihi, kültürel değerleriyle buluşturmak, özgüvenlerini geliştirmek, sosyal yönden gelişimlerini sağlamak ve kendine güvenen bireyler olarak yetiştirmektir.

Velilerimizin ve çocuklarımızın da istekleri doğrultusunda eğitim ve öğretimle ilgili tüm düşünce ve yeniliklere açık bir eğitim kurumu olarak sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duymaktayız.

Nazmi KARAHASANOĞLU
Yalova Bilge Okulları Müdürü

Müdürün Mesajı